Pınar Başak Boyacı a.k.a Dj Lady Pi

   Lise yıllarında amatörce ilgilenmeye başladığı müziğe, lisenin hemen sonrasında 2 yıl kadar opera-şan dersleri alarak devam etti. Müjdat Gezen Konservatuarı Hafif Batı Müziği Bölümünü kazandı. 4 yıl süren müzik eğitimi boyunca; Meltem Taşkıran' la şan eğitimi, Utku Ünal ve Mert Türkmen'le ritm teknikleri, Önder Focan'la caz armonisi, enstruman,batı solfeji, sahne vb eğitimi aldı. 2002 yılında mezun oldu. Ritm Teknikleri asistanı olarak eğitimini 4 sene daha devam etti.Çeşitli cover (Gofret,Barfield,Play,Curcuna,Mint …) gruplarıyla rockbarlarda, büyük orkestralarla çeşitli konser , organizasyon ve etknliklerde sahne aldı. Televizyon orkestralarında vokal ve gitar olarak yer aldı .(eyvah çocuklar –show tv, biri bizi gözetliyor- show tv …) Backvokal olarak Pamela Spence, Murat Boz ‘la çalıştı.

     Elektronik müzikle tanışması iyi bir dinleyici ve yazar olarak oldukça eski yıllara dayanmaktadır. Birçok müzik ve teknoloji dergisine elektronik müzik , konser ve festival yazıları yazmış ve  birçok yabancı disk jokeyle röportajlar yapmıştır. 

         Vokalistliğinin yanı sıra çok sevdiği ; dinleyici ve yazar olarak ilgilendiği elektronik müzikle profesyonel olarak ilgilenme kararı alıp, aldığı eğitimlerin ardından dj lik kariyerine başlamıştır.

        Deephouse, House, Techhouse ve Lounge  türleri ağırlıklı olmak üzere ,her daim yenilediği takip ettiği, yerli ve yabancı geniş şarkı arşivi ile özel partiler, etkinlikler, klüpler ve  projelerde , dj kabininde; hem kulağa , hem göze hitap eden şık ve elegant tarzıyla yer almaktadır.

       2016  Miller Sponsorluğunda düzenlenen , Soundclash Tükiye Dj Yarışmasında , adını ilk altı finalist arasına yazdırmayı başarmıştır.